Код: 00000063671
Артикул: V2453
Іграшка вітрячок 28 см V2453
- Наявність: 2
- Виробник: A-Toys
-
60 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка вітрячок 28 см
Оригінальний виріб для гри на відкритому повітрі та декоративного оформлення саду чи балкону. Конструкція передбачає рухомі елементи, що обертаються під впливом вітру. Висота становить 28 см, тому виріб компактний і зручний для розміщення. Проста конструкція полегшує встановлення та подальшу експлуатацію, а помірні габарити дозволяють використовувати його в різних просторових умовах без зайвих витрат місця.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Вітряк |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Категория товара | Сачки, вітряки, повітряні змії |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 26х26х3 см |
| Розміри упаковки | 26х26х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Вітряк |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 3 років |







