Код: 00000040961
Артикул: 40102-Green
Іграшка Трактор Tigres MAX з ковшем зелений 40102-Green
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
419 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трактор «MAX» з ковшем, Tigres — новинка від ТМ Tigres.
Це велика та реалістична іграшка будівельної техніки, створена для захопливих ігор вдома та на вулиці.
Модель виконана у яскравому жовто-чорному або зелено -чорному кольорах та оснащена масивним переднім ковшем, який дозволяє дитині завантажувати й переміщати пісок, землю або іграшки, імітуючи роботу справжнього трактора-навантажувача.
Міцний корпус виготовлений із високоякісного та безпечного пластику, стійкого до ударів і активного використання. Великі рельєфні колеса забезпечують хорошу прохідність на різних поверхнях, а зручна кабіна з кермом додає грі реалістичності. Оптимальний розмір трактора (довжина — 51 см) робить його зручним для дитячих рук і водночас вражаючим за виглядом.
Гра з трактором «MAX» сприяє розвитку уяви, координації рухів, дрібної моторики та навичок рольової гри.
Вік - 1+.
Без пакування.
Це велика та реалістична іграшка будівельної техніки, створена для захопливих ігор вдома та на вулиці.
Модель виконана у яскравому жовто-чорному або зелено -чорному кольорах та оснащена масивним переднім ковшем, який дозволяє дитині завантажувати й переміщати пісок, землю або іграшки, імітуючи роботу справжнього трактора-навантажувача.
Міцний корпус виготовлений із високоякісного та безпечного пластику, стійкого до ударів і активного використання. Великі рельєфні колеса забезпечують хорошу прохідність на різних поверхнях, а зручна кабіна з кермом додає грі реалістичності. Оптимальний розмір трактора (довжина — 51 см) робить його зручним для дитячих рук і водночас вражаючим за виглядом.
Гра з трактором «MAX» сприяє розвитку уяви, координації рухів, дрібної моторики та навичок рольової гри.
Вік - 1+.
Без пакування.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.971 |
| Вага в упаковці, кг | 0.971 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 45х25х25 см |
| Розміри упаковки | 45х25х25 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Цвет | 0.971 |
| Возраст | від 1 року |







