Код: 00000040959_1
Артикул: 40099_Green
Іграшка Трактор Tigres Мастер з бортовим причепом 40099_Green
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
225 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Трактор "Мастер" з бортовим причіпом, Tigres — чудовий вибір для активних та захопливих ігор.
Модель має знімний бортовий причіп, який дозволяє дитині перевозити іграшкові вантажі та створювати різноманітні ігрові сюжети.
Трактор вирізняється реалістичним дизайном, зручною кабіною та великими колесами, які забезпечують хорошу стійкість і прохідність на різних поверхнях.
Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, стійкого до активного використання.
Гра з трактором розвиває фантазію, дрібну моторику, логічне мислення та навички сюжетно-рольової гри.
Іграшка доступна в 2х комплектаціях:
- З бортовим відкидним причіпом. Довжина іграшки 47 см
- З поворортним возиком. Довжина іграшки 51 см.
Вік дитини: від 1 року
Пакування: планшетка, плівка.
Модель має знімний бортовий причіп, який дозволяє дитині перевозити іграшкові вантажі та створювати різноманітні ігрові сюжети.
Трактор вирізняється реалістичним дизайном, зручною кабіною та великими колесами, які забезпечують хорошу стійкість і прохідність на різних поверхнях.
Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, стійкого до активного використання.
Гра з трактором розвиває фантазію, дрібну моторику, логічне мислення та навички сюжетно-рольової гри.
Іграшка доступна в 2х комплектаціях:
- З бортовим відкидним причіпом. Довжина іграшки 47 см
- З поворортним возиком. Довжина іграшки 51 см.
Вік дитини: від 1 року
Пакування: планшетка, плівка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.578 |
| Вага в упаковці, кг | 0.578 |
| Вес | 0,42 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 51х16х20 см |
| Розміри упаковки | 51х16х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.578 |
| Возраст | від 1 року |












