Код: 00000040958
Артикул: 40098
Іграшка Трактор-навантажувач Tigres Мастер з причепом 40098
- Наявність: 5
- Виробник: Tigres
-
267 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшковий трактор-навантажувач «Мастер» з причепом від бренду Tigres — чудовий вибір для активних та захопливих ігор.
Модель оснащена рухомим переднім ковшем і знімним причепом, що дозволяє дитині перевозити іграшкові вантажі, пісок або кубики та створювати різноманітні ігрові сюжети.
Трактор має реалістичний дизайн, зручну кабіну та великі колеса, які забезпечують хорошу стійкість і прохідність на різних поверхнях. Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, стійкого до активного використання.
Гра з трактором розвиває фантазію, дрібну моторику, логічне мислення та навички сюжетно-рольової гри.
Вік дитини - від 1 року
Пакування - сітка.
Яскрава та функціональна іграшка, яка подарує дитині години захопливої гри ??
Модель оснащена рухомим переднім ковшем і знімним причепом, що дозволяє дитині перевозити іграшкові вантажі, пісок або кубики та створювати різноманітні ігрові сюжети.
Трактор має реалістичний дизайн, зручну кабіну та великі колеса, які забезпечують хорошу стійкість і прохідність на різних поверхнях. Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, стійкого до активного використання.
Гра з трактором розвиває фантазію, дрібну моторику, логічне мислення та навички сюжетно-рольової гри.
Вік дитини - від 1 року
Пакування - сітка.
Яскрава та функціональна іграшка, яка подарує дитині години захопливої гри ??
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.74 |
| Вага в упаковці, кг | 0.74 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Трактор |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 55х16х22 см |
| Розміри упаковки | 55х16х22 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.74 |
| Возраст | від 1 року |







