Код: 00000020146
Артикул: 5651
Іграшка "Спортивне авто Міні ТехноК" 5651
- Наявність: 45
- Виробник: Технок
-
68 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Швидка, стрімка та захоплива. Сама така нова іграшка серії "Міні транспорт" від "ТехноК"- "Спортивне авто Міні ТехноК". Авто виготовлено з високоякісного пластику і має чудові аеродинамічні властивості. Іграшка яскравого червового кольору та оригінального спортивного дизайну створена, щоб приймати участь у перегонах. Тому обов'язково придбайте кілька спортивних машинок, щоб Ваш малюк міг відразу організувати змагання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 20 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 45 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 10х6х3 см |
| Розміри упаковки | 10х6х3 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |









