Код: 00000040941
Артикул: 39781
Іграшка-сортер Tigres Educational Cube 24 елементи 39781
- Наявність: 5
- Виробник: Tigres
-
154 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка-сортер "Educational cube" 24 ел., Tigres - це яскрава, захоплива і дуже корисна для вашої дитини іграшка, яка поєднує в собі функції конструктора і сортера.
Сортер - це той вид розваг, який зможе одночасно розвивати і розважати вашого малюка.
Іграшка складається із 6 закритих стінок з отворами різної форми та 18 різнокольорових фігурок у вигляді геометричних фігур.
Щоб скласти куб, дитині потрібно з'єднати його стінки, які являють собою 6 різнокольорових елементів. Крім того, в кожній стінці куба є 3 фігурних отвори, до якого потрібно підібрати фігурку відповідної форми. Підбираючи фігурки під отвори, дитина вивчає форми і кольори, вчиться порівнювати і аналізувати, розвиває пам'ять і логіку. З елементів куба можна також складати інші конструкції. Створення конструкцій дуже корисно для розвитку творчого потенціалу дитини.
Яскраві кольори допоможуть вашій дитині розвивати зорові навички, а велика кількість деталей - дрібну моторику рук.
Іграшка безпечна для дітей від 1 року.
Упаковка - поліетилен, сітка.
Сортер - це той вид розваг, який зможе одночасно розвивати і розважати вашого малюка.
Іграшка складається із 6 закритих стінок з отворами різної форми та 18 різнокольорових фігурок у вигляді геометричних фігур.
Щоб скласти куб, дитині потрібно з'єднати його стінки, які являють собою 6 різнокольорових елементів. Крім того, в кожній стінці куба є 3 фігурних отвори, до якого потрібно підібрати фігурку відповідної форми. Підбираючи фігурки під отвори, дитина вивчає форми і кольори, вчиться порівнювати і аналізувати, розвиває пам'ять і логіку. З елементів куба можна також складати інші конструкції. Створення конструкцій дуже корисно для розвитку творчого потенціалу дитини.
Яскраві кольори допоможуть вашій дитині розвивати зорові навички, а велика кількість деталей - дрібну моторику рук.
Іграшка безпечна для дітей від 1 року.
Упаковка - поліетилен, сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.34 |
| Вага в упаковці, кг | 0.34 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 24 |
| Кількість деталей (шт.) | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 18х18х18 см |
| Розміри упаковки | 18х18х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.34 |
| Возраст | від 1 року |








