Код: 00000804078
Артикул: 39110
Іграшка розвиваюча`Боулінг` 39110
- Наявність: 7
- Виробник: Tigres
-
173 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка розвиваюча`Боулінг`
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | кеглі-7шт, м'яч-2шт, тримач |
| Комплектація | кеглі-7шт, м'яч-2шт, тримач |
| Комплектація | кеглі-7шт, м'яч-2шт, тримач |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 30х25х25 см |
| Розміри упаковки | 30х25х25 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Боулінг |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 12 місяців |







