Код: 00000040099
Артикул: 39201
Іграшка розвивальна Черепаха-розумниця 39201
- Наявність: 5
- Виробник: Tigres
-
145 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка розвиваюча "Черепаха-розумаха" * 39201
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 24 |
| Жанр | Логічні |
| Звукoвыe эффeкты | нет |
| Категория товара | Музично-розвивальні іграшки |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 24х6х15 см |
| Розміри упаковки | 24х6х15 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 1 року |









