Код: 00000060422_1
Артикул: 611-30_Blue
Іграшка робот-трансформер 611-30_Blue
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
461 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка робот-трансформер
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 460 |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Вага в упаковці, кг | 0,46 |
| Вага, г | 460 |
| Вес | 0,46 кг |
| Вид | Развлекательные |
| Вид іграшки | Трансформер |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 21х10х20 см |
| Розміри упаковки | 21х10х20 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,46 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 6 років |









