Іграшка Пістолет кульках з лазером 9288-5
- Наявність: 7
- Виробник: A-Toys
-
180 грн
Іграшка «Пістолет кульках з лазером»
Динамічна та безпечна розвага для активних ігор — стильний пістолет із реалістичним дизайном та вбудованим лазером для зручного прицілювання. Ідеальний вибір для тих, хто цінує яскраві пригоди й простоту у використанні.
- Комфортна ергономіка — легкий корпус та зручна рукоять для тривалих ігор.
- Точність прицілювання — вбудований лазер допомагає відпрацьовувати майстерність і розвивати координацію.
- Безпечні кульки — м’які елементи, що знижують ризик травм під час гри.
- Просте керування — інтуїтивні елементи управління та швидка підготовка до гри.
- Універсальне застосування — підходить для ігор удома, на дитячому майданчику чи на природі.
Рекомендується використовувати під наглядом дорослих та уникати попадання в очі. Насолоджуйтеся безпечною та захопливою грою!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид | Пістолети |
| Вид іграшки | Пістолет |
| Висота (см) | 33 |
| Висота в упаковці (см) | 33 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 33х5х20 см |
| Розміри упаковки | 33х5х20 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Пістолет |
| Тип боєприпасів | Кульки |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |
















