Іграшка мяконабивна Зірка з кільцями МС 030602-02
- Наявність: 5
- Виробник: Масік
-
181 грн
М'яка, приємна на дотик тканина і різнофактурні елементи розвивають тактильне сприйняття.
Візерунки - зір і концентрацію уваги.
Шелесткі елементи - слух.
Вузлики, петельки, підвіски - дрібну моторику.
Вага: 67 г.
Розміри: 20х22.5х1 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид | Погремушки |
| Вид іграшки | Підвіска |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Мобілі та підвіски |
| Матеріали | бавовняна тканина, комбіновані матеріали |
| Материал | бавовняна тканина, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Масік |
| Размер | 19х25х2 см |
| Розміри упаковки | 19х25х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Підвіска |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.06 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 місяців |

















