Код: 00000040942
Артикул: 39791
Іграшка-кораблик Tigres Barkas 6 елементів 39791
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
126 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка кораблик "Barkas" 6 ел., Tigres - входить до серії розвиваючих пластмасових іграшок.
Завдяки невеликому розміру - зручна для гри у ванній, в басейні і на природі.
У наборі: 5 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у кабіні кораблика. Іграшка сприяє розвитку у дітей дрібної моторики рук, уважності й посидючості, призначена для дітей від 1року.
Іграшка виготовлера з якісних і безпечних для здоров'я дітей матеріалів.
Матеріал: поліпропілен.
Іграшка виконана у гармонійних кольорових дизайнах та стане прекрасним подарунком для кожного малюка!
Упаковка - сітка.
Завдяки невеликому розміру - зручна для гри у ванній, в басейні і на природі.
У наборі: 5 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у кабіні кораблика. Іграшка сприяє розвитку у дітей дрібної моторики рук, уважності й посидючості, призначена для дітей від 1року.
Іграшка виготовлера з якісних і безпечних для здоров'я дітей матеріалів.
Матеріал: поліпропілен.
Іграшка виконана у гармонійних кольорових дизайнах та стане прекрасним подарунком для кожного малюка!
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.195 |
| Вага в упаковці, кг | 0.195 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 23х15х15 см |
| Розміри упаковки | 23х15х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.195 |
| Возраст | від 1 року |







