Іграшка «Конструктор ТехноК» арт. 9383 9383
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
655 грн
З допомогою конструктора, маленькі майстри можуть створити свій власний зоопарк екзотичних тварин. Жираф, фламінго, крокодил, слон, верблюд та зебра - кожна з цих чудових тварин може оживати в руках вашої дитини. Чудова можливість розкрити свою творчість та фантазію в процесі складання. Додатково до конструктора надаються 62 наліпки, які допомагають надати тваринкам виразності та реалізму. Це відмінна можливість навчитися деталізації та навіть обрати свою найулюбленішу тваринку.
У наборі також міститься дорога і позашляховик, що дає змогу створити різноманітні сценарії гри. Маленькі дослідники можуть вирушити в екзотичну подорож по африканському континенту і познайомитись зі світом тварин.
"Конструктор Сафарі" не лише сприяє розвитку творчості та уяви, але й допомагає розвивати дрібну моторику, креативне мислення та просторову уяву. Запрошуємо вашу дитину у світ великих пригод і незабутніх ігор.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 1500 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Комплект постачання | 97 елементів, 62 наліпки |
| Комплектація | 97 елементів, 62 наліпки |
| Комплектація | 97 елементів, 62 наліпки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 37х27х20 см |
| Розміри упаковки | 37х27х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,5 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 2 років |

















