Код: 00000010384
Артикул: 0174
Іграшка дитяча "Обруч Зебра 2 середній" (75 см) арт 0174 Бамсик 0174
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
117 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Обруч Зебра 2 середній 75 см - під час обертання гімнастичного обруча активізуються м'язи живота, спини, стегон і сідниць.
Заняття з обручем дадуть Вам змогу легко і стрімко збільшити м'язи та посилити тонус.
Радіус: 75 см.
Купити Обруч Зебра 2 середній 75 см можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детального інформування можна звернутися до менеджерів зателефонувавши або написавши нам. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Заняття з обручем дадуть Вам змогу легко і стрімко збільшити м'язи та посилити тонус.
Радіус: 75 см.
Купити Обруч Зебра 2 середній 75 см можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детального інформування можна звернутися до менеджерів зателефонувавши або написавши нам. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид | Спортивные |
| Вид іграшки | Обруч |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 77 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 77 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 77х77х3 см |
| Розмір | диаметр 75 см |
| Розміри | диаметр 75 см |
| Розміри упаковки | 77х77х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Тренажер |
| Тип | Обруч |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 77 |
| Ширина в упаковці (см) | 77 |
| Возраст | від 3 років |







