Іграшка «Бджола» на батарейках зі світлом HC040
- Наявність: 9
- Виробник: Без бренду
-
187 грн
Іграшка «Бджола» на батарейках зі світлом
Яскрава іграшка у вигляді бджоли стане помітним доповненням до дитячих розваг. Модель працює на батарейках, що робить використання зручним у приміщенні та вдома. Додатковий світловий ефект робить гру більш захопливою та привертає увагу дитини.
Такий формат поєднує знайомий образ тваринки з простим принципом роботи. Світло додає іграшці виразності під час гри, а живлення від батарейок дозволяє легко запускати її за потреби. Іграшка підійде для веселого дозвілля та урізноманітнення щоденних ігор.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Музичні |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5 V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5 V (не в комплекті) |
| Категория товара | Інтерактивні тварини |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 20х8х8 см |
| Розміри упаковки | 20х8х8 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Музичні |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5 V (не в комплекті) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |







