Іграшка "Байк ТехноК" 4746
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
441 грн
«Байк ТехноК» виготовлений з високоякісного дерева, що робить його екологічно чистим і безпечним для дитини та довкілля. Він ідеально підходить для розвитку балансу та координації у маленьких дітей, привчаючи їх до майбутніх велосипедних пригод.
Особливості моделі:
- зручне сидіння;
- нековзкі ручки на кермі;
- широка ручка для зручного перенесення;
- максимальне навантаження: 20 кг.
Дитячий байк Технок подарує радість і допоможе малюкові навчитися утримувати рівновагу і легко переступити на наступну сходинку розвитку - освоїти повноцінний двоколісний велосипед.
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.5 |
| Вага, г | 4500 |
| Вес | 4,5 кг |
| Висота в упаковці (см) | 41 |
| Высота | 54 см |
| Глибина в упаковці (см) | 61 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 3 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | пластик, метал |
| Производитель | Технок |
| Размер | 61х36х41 см |
| Страна производитель | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Байк |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 4.5 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Возраст | від 3 років |

















