Код: 00000020125
Артикул: 4739
Іграшка "Байк ТехноК" 4739
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
409 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Коли ваш малюк уже навчився не тільки ходити, але також бігати і стрибати, йому просто необхідний засіб пересування, який підтримуватиме його ритм. Дитячий байк Технок або безпедальний велосипед в ігровій формі розвиватиме в малюка почуття балансу та тренуватиме багато груп м'язів.
Особливості моделі:
Для дітей: старше 2-х років
Рама: сталева
Кермо: сталеве
Кількість коліс: 4
Сідло: пластикове, передбачена широка ручка для зручного перенесення. Положення сідла для зручності дитини, можна змінювати.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Іграшка запакована в картонну коробку, і стане незабутнім подарунком для юного байкера!
Особливості моделі:
Для дітей: старше 2-х років
Рама: сталева
Кермо: сталеве
Кількість коліс: 4
Сідло: пластикове, передбачена широка ручка для зручного перенесення. Положення сідла для зручності дитини, можна змінювати.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Іграшка запакована в картонну коробку, і стане незабутнім подарунком для юного байкера!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 3600 |
| Вага (кг) | 3,6 |
| Вага в упаковці, кг | 3,6 |
| Вага, г | 3600 |
| Вес | 3,6 кг |
| Вид іграшки | Байк |
| Висота (см) | 28 |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Высота | 58 см |
| Глибина в упаковці (см) | 53 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 53 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Производитель | Технок |
| Размер | 53х30х28 см |
| Розмір | 58*39 см |
| Розміри | 58*39 см |
| Розміри упаковки | 53х30х28 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Байк |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 3,6 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 2 років |











