Гра320(укр)"Ляльковий театр Диво-Тварини" у кор-ці 32см-295см-4см 320
- Наявність: 11
- Виробник: Strateg
-
156 грн
Після прочитання казки ви можете запропонувати дитині переказати її за допомогою казкових героїв
? Рекомендований вік: від 6 років.
? Размір пакування: 32х29,5х4 см.
? Комплектація гри: книжка-збірка казок, 8 фігурок тварин, 4 картинки-фону.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | персонажи-14шт, сцены-4шт |
| Комплектація | персонажи-14шт, сцены-4шт |
| Комплектація | персонажи-14шт, сцены-4шт |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 32х30х4 см |
| Розміри упаковки | 32х30х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Ляльковий театр |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |















