Код: 00000100468
Артикул: 11386
Гра (укр) Стратег "Super Twipster" 11386
- Наявність: 4
- Виробник: Strateg
-
344 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра (укр) Стратег, "Super Twipster"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 46 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 46 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігр.поле, планшетка зі стрілкою |
| Комплектація | ігр.поле, планшетка зі стрілкою |
| Комплектація | ігр.поле, планшетка зі стрілкою |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 46х36х6 см |
| Розміри упаковки | 46х36х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |









