Гра розвиваюча Vladi Toys з липучками Де чиє дитинча? Вивчаємо кольори VT1310-05
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
261 грн
Граємо та розвиваємо: логічне мислення, уважність, мовлення, дрібну моторику.
Комплектація: 4 планшети, 16 фігурок, 32 липучки.
Мова: українська.
Вік: 2-4 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 до 4 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 2 до 4 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | планшет-4шт, фігурки-16шт, липучки-32шт |
| Комплектація | планшет-4шт, фігурки-16шт, липучки-32шт |
| Комплектація | планшет-4шт, фігурки-16шт, липучки-32шт |
| Матеріали | папір, картон, поліестер, клей |
| Материал | папір, картон, поліестер, клей |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 23х19х4 см |
| Розміри упаковки | 23х19х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Липучки |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 2 до 4 років |

















