Гра розвиваюча Vladi Toys карти на кільці. Англійська. Будинки VT5000-18
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
Граємо та тренуємо: пам'ять, увагу, мовлення. Вчимо англійські слова.
Комплектація: 18 карток, знімне кільце.
Мова: українська.
Вік: 4-6 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 18 карток |
| Комплектація | 18 карток |
| Комплектація | 18 карток |
| Матеріали | картон, папір, пластик |
| Материал | картон, папір, пластик |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 7х10х12 см |
| Розміри упаковки | 7х10х12 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Картки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 3 років |


















