Код: 00000180183
Артикул: ME5032-18
Гра розвиваюча. Кишенькові гроші ME5032-18
- Наявність: 3
- Виробник: АСТОН АКТИВ
-
301 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дуже важливо, щоб діти розуміли, що таке гроші, для чого вони потрібні, як ними розпоряджатися – все це ми будемо вчитися робити граючи.
Настільна гра Кишенькові гроші призначена для дітей дошкільного та раннього шкільного віку.
У коробці ви знайдете поле-скарбничку, монети та картки з товарами та цінами.
З цією грою дитина отримає відповіді на запитання:
Що скільки коштує?
Що таке номінали грошей?
Як оплатити покупку без решти?
Разом з грою:
Вчимося рахувати у межах 100.
Відпрацьовуємо навички купувати.
Знайомимося з різними номіналами грошей.
Настільна гра Кишенькові гроші призначена для дітей дошкільного та раннього шкільного віку.
У коробці ви знайдете поле-скарбничку, монети та картки з товарами та цінами.
З цією грою дитина отримає відповіді на запитання:
Що скільки коштує?
Що таке номінали грошей?
Як оплатити покупку без решти?
Разом з грою:
Вчимося рахувати у межах 100.
Відпрацьовуємо навички купувати.
Знайомимося з різними номіналами грошей.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вес | 0,28 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 31 монета, 1 поле, 25 карток |
| Комплектація | 31 монета, 1 поле, 25 карток |
| Комплектація | 31 монета, 1 поле, 25 карток |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | АСТОН АКТИВ |
| Размер | 34х24х4 см |
| Розміри упаковки | 34х24х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.28000000000000003 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |













