Код: 00000220204
Артикул: VT2910-04
Гра настільна "Мемо" в тубусі VT2910-04
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
327 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Грайте у мемо разом із веселими звірятами Fisher-Price!
Мета: знайти якомога більше пар однакових фішок.
Правила гри. Складіть будиночки з пазлових деталей – це гральні основи. Розкладіть фішки зі звірятами лицевою стороною донизу та перемішайте. По черзі перегортайте по дві фішки та шукайте пари однакових тваринок.
Кількість гравців: 2.
Комплектація: 2 maxi будиночки, 38 деталей, правила гри.
Вік: 2-4 роки.
Мета: знайти якомога більше пар однакових фішок.
Правила гри. Складіть будиночки з пазлових деталей – це гральні основи. Розкладіть фішки зі звірятами лицевою стороною донизу та перемішайте. По черзі перегортайте по дві фішки та шукайте пари однакових тваринок.
Кількість гравців: 2.
Комплектація: 2 maxi будиночки, 38 деталей, правила гри.
Вік: 2-4 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 до 4 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 11 |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 2 до 4 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 38 карточек,4 эл. пазла |
| Комплектація | 38 карточек,4 эл. пазла |
| Комплектація | 38 карточек,4 эл. пазла |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 11х15х11 см |
| Розміри упаковки | 11х15х11 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 2 до 4 років |







