Гра настільна Емоції та кольори Рамки-вкладиші 2в1 ME5032-17
- Наявність: 0
- Виробник: АСТОН АКТИВ
-
153 грн
Як грати?
1. Витягніть деталі із рамок: 12 шкаралупок від яєць динозаврів та 7 тварин.
2. Роздивіться фігурки, запропонуйте дитині:
Назвати всіх тварин та кольори їхніх кошиків.
Розглянути шкаралупки від яєць, попросіть назвати емоції, які на них є, також можна скласти шкаралупки парами. Зверніть увагу, що всі шкаралупки розрізані по різному, тому варто роздивитися з дитиною розрізи та знайти правильні.
3. Тепер візьміть одне з полів та обговоріть, що на ньому є.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Вид іграшки | Рамка-вкладиш |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 2 поля, 18 фігур |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | АСТОН АКТИВ |
| Размер | 24х18х4 см |
| Розміри упаковки | 24х18х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.21 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |

















