Гра настільна Danko Toys "Зрозумій мене" дитяча DTG18U
- Наявність: 23
- Виробник: Danko Toys
-
258 грн
Слова можуть пояснюватися абсолютно новими і неймовірними способами, синонімами або антонімами, головне не використовувати однокореневі слова.
Вага в упаковці: 636 г.
Габарити без упаковки: 38,5x4,5x30 см.
Придбати настільну гру Зрозумій мене українська можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів .
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши за телефоном, також можна замовити зворотний дзвінок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 580 |
| Вага (кг) | 0,58 |
| Вага в упаковці, кг | 0,58 |
| Вага, г | 580 |
| Вес | 0,58 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість деталей | 280 карток |
| Кількість деталей (шт.) | 280 карток |
| Кількість предметів в наборі | 280 карток |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 37х26х4 см |
| Розміри упаковки | 37х26х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,58 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |
















