Код: 00000016169
Артикул: ПСД276
Гра на липучках Ubee - Хто що їсть деревяна ПСД276
- Наявність: 5
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Весела та яскрава дидактична гра допоможе закріплювати знання малечі про свійських та диких тварин (що вони їдять);
розвивати мислення;
увагу та пам’ять;
виховувати бажання піклуватися про тварин.
Ця гра на липучках cкладається з
жовтої квіточки - планшету;
кружечків більшого розміру із зображенням;
тваринок;
кружечків меншого розміру із зображенням смаколиків для них.
Вік: 1,5 р+.
Розміри:
Квіточки - планшету : діаметр -24 см;
Кружечка з тваринкою : діаметр - 6 см;
Кружечка зі смаколиком : діаметр - 2,5 см.
Дидактична гра — гра, яка спрямована на формування у дитини потреби в знаннях, активного інтересу до того, що може стати їх новим джерелом, удосконалення пізнавальних умінь і навичок.
Дидактичні ігри підвищують ефективність сприймання дітьми навчального матеріалу, урізноманітнюють їхню навчальну діяльність, вносять у неї елемент цікавості.
Гра «Хто що їсть?» має яскраві ілюстрації та прості правила, тож стане гарним вибором для розвитку візуального сприйняття.
розвивати мислення;
увагу та пам’ять;
виховувати бажання піклуватися про тварин.
Ця гра на липучках cкладається з
жовтої квіточки - планшету;
кружечків більшого розміру із зображенням;
тваринок;
кружечків меншого розміру із зображенням смаколиків для них.
Вік: 1,5 р+.
Розміри:
Квіточки - планшету : діаметр -24 см;
Кружечка з тваринкою : діаметр - 6 см;
Кружечка зі смаколиком : діаметр - 2,5 см.
Дидактична гра — гра, яка спрямована на формування у дитини потреби в знаннях, активного інтересу до того, що може стати їх новим джерелом, удосконалення пізнавальних умінь і навичок.
Дидактичні ігри підвищують ефективність сприймання дітьми навчального матеріалу, урізноманітнюють їхню навчальну діяльність, вносять у неї елемент цікавості.
Гра «Хто що їсть?» має яскраві ілюстрації та прості правила, тож стане гарним вибором для розвитку візуального сприйняття.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 24х24х1 см |
| Розміри упаковки | 24х24х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 18 місяців |
















