Гра магнітна настільна "Fashion story" ML4032-08 EN
- Наявність: 3
- Виробник: АСТОН АКТИВ
-
344 грн
Габарити в упаковці: 23 x 34 x 4 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Высота | 28 см |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Категория товара | Магніти |
| Комплект постачання | 27 магнітів, 1 магн. лялька з підставкою |
| Комплектація | 27 магнітів, 1 магн. лялька з підставкою |
| Комплектація | 27 магнітів, 1 магн. лялька з підставкою |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | АСТОН АКТИВ |
| Размер | 34х24х4 см |
| Розміри упаковки | 34х24х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.4 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 років |






















