Код: 00000038310
Артикул: 3244
Горщик Технок дитячий 3244
- Наявність: 38
- Виробник: Технок
-
229 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Горщик є важливим атрибутом у період дорослішання дитини. Кожний малюк повинен пройти свій власний шлях від підгузків до свого першого горщика. Тому при виборі батьки повинні звертати увагу не тільки на ергономічність та гігієнічність виробу, а і на те, як малюк відреагує на знайомство з новим для нього предметом побуту. Дуже важливо вибрати горщик, який зацікавить малюка і не буде викликати в нього негативних реакцій. Всім цим вимогам відповідає продукція ТМ ТехноК, виробника, який має багаторічний досвід в виготовленні товарів для дітей.
Горщик має округлі анатомічні форми, зручні для малюків. Стійка конструкція, висока спинка та підлокітники забезпечують комфорт та безпеку дитини. Внутрішній контейнер накривається кришкою. Його легко виймати та зручно мити. Яскраві кольори та веселі наліпки сподобаються Вашим малюкам та зроблять процес привчання до горщика легким та цікавим.
Виготовлений з міцного та якісного пластику, що не викликає алергію. Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір протягом тривалого терміну користування.
Рекомендуємо після кожного використання виробу ретельно промивати теплим мильним розчином.
Горщик має округлі анатомічні форми, зручні для малюків. Стійка конструкція, висока спинка та підлокітники забезпечують комфорт та безпеку дитини. Внутрішній контейнер накривається кришкою. Його легко виймати та зручно мити. Яскраві кольори та веселі наліпки сподобаються Вашим малюкам та зроблять процес привчання до горщика легким та цікавим.
Виготовлений з міцного та якісного пластику, що не викликає алергію. Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір протягом тривалого терміну користування.
Рекомендуємо після кожного використання виробу ретельно промивати теплим мильним розчином.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 9 місяців |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Горщик |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 9 місяців |
| Довжина (см) | 34 |
| Категория товара | Горщики |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 34х35х30 см |
| Розмір | 34*35*30 см |
| Розміри | 34*35*30 см |
| Розміри упаковки | 34х35х30 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Горщик |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |
| Возраст | від 9 місяців |










