Горщик дитячий Технок пластиковий 7389
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
96 грн
Горщик має округлі анатомічні форми, зручні для малюків. Приємні кольори перламутрових відтінків сподобаються діткам та батькам. А щоб викликати більший інтерес діток до горщиків – милі зображення звіряток на наліпках.
Розміри виробу дозволяють зберігати його навіть у невеликих ванних кімнатах та брати у поїздку.
Виготовлений з міцного якісного пластику, що не викликає алергію. Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір протягом тривалого терміну користування.
Рекомендуємо після кожного використання виробу ретельно промивати теплим мильним розчином.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 9 місяців |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Горщик |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Высота | 22 см |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 9 місяців |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Горщики |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 20 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 23х30х23 см |
| Розміри упаковки | 23х30х23 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Горщик |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 9 місяців |




















