Код: 00000803050
Артикул: 24975
Гоночна машина Гекко. Ігровий набір TM "PJ Masks" 24975
- Наявність: 1
- Виробник: Bambi
-
255 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гоночна машина Гекко. Ігровий набір TM "PJ Masks"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 19 |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | герой-1шт, машинка-1шт |
| Комплектація | герой-1шт, машинка-1шт |
| Комплектація | герой-1шт, машинка-1шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 22х11х19 см |
| Розміри упаковки | 22х11х19 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |








