Код: 00000062365
Артикул: 666-6
Гольф ключка 2 мячика 666-6
- Наявність: 36
- Виробник: Bambi
-
100 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Гольф-клюшка з двома м'ячиками" - ідеальний набір для початківців гольфістів та любителів цієї чудової гри! Комплект включає в себе якісну гольф-клюшку і два м'ячі, що дозволить вам одразу приступити до тренувань і змагань. Гольф-клюшка виготовлена з міцних матеріалів, забезпечуючи зручний захоплення і точність удару. М'ячі виконані з урахуванням всіх стандартів цього чудового виду спорту, гарантуючи відмінну якість і тривалість. Цей набір ідеально підходить для гри як на полі, так і в домашніх умовах, допомагаючи розвивати навички та покращувати результати. Насолоджуйтесь грою в гольф разом з цим надійним і зручним комплектом!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | ключка-1шт, м'яч-2шт |
| Комплектація | ключка-1шт, м'яч-2шт |
| Комплектація | ключка-1шт, м'яч-2шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 15х57х5 см |
| Розміри упаковки | 15х57х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Гольф |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 57 |
| Ширина в упаковці (см) | 57 |
| Возраст | від 3 років |









