Код: 00000011095_4
Артикул: 7010_Yellow
Гойдалка Бамсик Веселий малюк № 8 зі столиком 7010_Yellow
- Наявність: 2
- Виробник: Bamsik
-
580 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гойдалка Бамсик Веселий малюк № 8 зі столиком
Гойдалка для дітей, названа так, як вказано у назві товару. Модель № 8 оснащена столиком, що зазначено в назві.
Ключові характеристики
- Тип: гойдалка
- Модель: Бамсик Веселий малюк № 8
- Комплектація: зі столиком
- Призначення: для малюків (зазначено в назві)
Комплектація товару
- Гойдалка
- Столик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Гойдалка |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 36 |
| Категория товара | Гойдалки |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 36х32х10 см |
| Розміри упаковки | 36х32х10 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Гойдалка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 1 року |









