Код: 00000011093_2
Артикул: 7006_Pink
Гойдалка Бамсик Веселий малюк № 6 зі столиком 7006_Pink
- Наявність: 2
- Виробник: Bamsik
-
580 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гойдалка Бамсик Веселий малюк № 6 зі столиком
Офіційна назва товару.
Короткий опис
Гойдалка Бамсик Веселий малюк № 6 поставляється зі столиком. Назва містить бренд та модельний номер.
Характеристики
- Тип: гойдалка
- Бренд/Назва: Бамсик
- Модель: Веселий малюк № 6
- Комплектація: зі столиком
Примітка
У описі використано лише відомі з назви характеристики.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Гойдалка |
| Висота (см) | 40 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 36 |
| Категория товара | Гойдалки |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 36х32х40 см |
| Розміри упаковки | 36х32х40 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Гойдалка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 1 року |







