Код: 00000065880
Артикул: BT-PG-0012
Годинник-конструктор "Pokemon GO" BT-PG-0012
- Наявність: 121
- Виробник: Bambi
-
75 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Годинник-конструктор "Pokemon GO" 4в.лист ((960)) BT-PG-0012
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Наручний годинник |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Дитячі аксесуари |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 19х10х1 см |
| Розміри упаковки | 19х10х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Наручний годинник |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |













