Код: 00000081220
Артикул: 792
Гітара на батарейках в коробці 792 792
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
248 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гітара на батарейках в коробці 792
| Характеристики | |
| Вес | 0,32 кг |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Музичні інструменти |
| Материал | пластик |
| Производитель | Другие |
| Размер | 45х16х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Гитара |
| Упаковка | коробка |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |










