Гелеві кульки для дитячї зброї 880_Orange
- Наявність: 4
- Виробник: Без бренду
-
86 грн
Гелеві кульки для дитячої зброї
Гелеві кульки призначені для використання з дитячою іграшковою зброєю. Це зручний витратний матеріал, який підходить для активних ігор та розваг. Завдяки своїй гелевій структурі вони можуть використовуватися як боєприпаси для сумісних моделей іграшкових пристроїв.
Кульки створені саме для дитячої зброї, що робить їх практичним вибором для поповнення запасу під час гри. Такий формат підходить для організації рухливого дозвілля та дозволяє підтримувати готовність іграшки до використання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Кулі |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 24 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 5х7х3 см |
| Розмір | 7-8 мм |
| Розміри | 7-8 мм |
| Розміри упаковки | 5х7х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кулі |
| Упаковка | банка |
| Возраст | від 6 років |








