Гараж із ліфтом 2 рівні 50300
- Наявність: 1
- Виробник: Wader
-
1177 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 1520 |
| Вага (кг) | 1,52 |
| Вага в упаковці, кг | 1,52 |
| Вага, г | 1520 |
| Вес | 1,52 кг |
| Вид іграшки | Гараж |
| Висота (см) | 59 |
| Висота в упаковці (см) | 59 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Паркінги, автотреки та гаражі |
| Комплект постачання | іграшка, 1 машинка, 41 наліпка |
| Комплектація | іграшка, 1 машинка, 41 наліпка |
| Комплектація | іграшка, 1 машинка, 41 наліпка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Wader |
| Размер | 59х16х40 см |
| Розміри упаковки | 59х16х40 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Гараж |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,52 |
| Ширина (см) | 40 |
| Ширина в упаковці (см) | 40 |
| Возраст | від 1 року |

















