Код: 00000040927
Артикул: 39633
Формочка для піску М?яч 2 елементи 39633
- Наявність: 15
- Виробник: Tigres
-
49 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Формочка для піску М'ячик від українського виробника Тигрес створена в стильному і оригінальному дизайні футбольного м'ячика, який приведе в захват малюка.
Форма складається з двох півсфер, тому з її допомогою малюк може ліпити як круглі, так і напівкруглі об'єкти. Граючи з нею, малюк розвиває фантазію і вчиться координувати рухи своїх ручок.
Формочка для піску виготовлена ??з якісних, міцних і безпечних матеріалів, стійких до погодних умов.
Упаковка - сітка.
Форма складається з двох півсфер, тому з її допомогою малюк може ліпити як круглі, так і напівкруглі об'єкти. Граючи з нею, малюк розвиває фантазію і вчиться координувати рухи своїх ручок.
Формочка для піску виготовлена ??з якісних, міцних і безпечних матеріалів, стійких до погодних умов.
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.067 |
| Вага в упаковці, кг | 0.067 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 2 |
| Кількість деталей (шт.) | 2 |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х15х15 см |
| Розміри упаковки | 15х15х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.067 |
| Возраст | від 1 року |












