Код: 00000807051
Артикул: 13887
Фігурка Schleich Ліпіціанський кінь 13887
- Наявність: 0
- Виробник: Оригінал
-
292 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Фігурка Schleich Ліпіціанський кінь 13887
Фігурка Schleich Ліпіціанський кінь 13887 виготовлена з високоякісного каучукового пластику, що володіє не тільки дивовижною деталізацією, а й міцністю, яка гарантує довгий термін служби виробу. Її текстура приємна на дотик і безпечна для використання, що робить її ідеальним вибором для поціновувачів коней різного віку.
Творці врахували навіть найдрібніші деталі, щоб передати всю грацію і темперамент цієї породи коней. Це ідеальний спосіб додати реалістичності та краси в колекцію або ігровий процес.
Можете купити вже сьогодні!
Фігурка Schleich Ліпіціанський кінь 13887 виготовлена з високоякісного каучукового пластику, що володіє не тільки дивовижною деталізацією, а й міцністю, яка гарантує довгий термін служби виробу. Її текстура приємна на дотик і безпечна для використання, що робить її ідеальним вибором для поціновувачів коней різного віку.
Творці врахували навіть найдрібніші деталі, щоб передати всю грацію і темперамент цієї породи коней. Це ідеальний спосіб додати реалістичності та краси в колекцію або ігровий процес.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вес | 0,13 кг |
| Высота | 11 см |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Оригінал |
| Размер | 14х11х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Лошадка |
| Возраст | від 3 років |










