Код: 00000235917
Артикул: 282937
Енциклопедія "Книжка-подружка" 282937
- Наявність: 2
- Виробник: Глорія
-
335 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Є різні серії та кольори продукції.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Глорія |
| Размер | 22х28х1 см |
| Розміри упаковки | 22х28х1 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Енциклопедії |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








