Електронний конструктор Danko toys "Electro Laboratory. Radio+Piano" для ді ELab-01-03
- Наявність: 4
- Виробник: Danko Toys
-
1272 грн
Електронний конструктор Electro Laboratory ELab-01-03 - це захоплива гра, спрямована на дітей віком від 6 років, яка поєднує в собі навчання та розвагу. Цей конструктор дає змогу дітям отримати практичний досвід у галузі фізики електрики, маніпулюючи деталями та збираючи різноманітні схеми, серед яких піаніно та радіо.
Гра допомагає швидко засвоїти основи складання електричних схем і розуміння їхньої роботи через практичну діяльність. Вона створена для допитливих дітей, які цікавляться електрикою та технікою. Цей набір містить усе необхідне для створення радіо та інших цікавих схем, що дає змогу дітям самостійно маніпулювати деталями та створювати прості, але захопливі електричні пристрої.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 39 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 39 |
| Категория товара | Електронні конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 39х29х5 см |
| Розміри упаковки | 39х29х5 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |

















