Код: 00000700103
Артикул: SS-17_Black
Двоколісний самокат Scale Sports Чорний SS-17_Black
- Наявність: 0
- Виробник: SCALE SPORTS
-
2163 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Двоколісний самокат Scale Sports Чорний
Компактний засіб пересування з двома колесами, створений брендом Scale Sports. Виконаний у чорному кольорі, що надає стриманого вигляду та універсальності в поєднанні з одягом. Два колеса забезпечують базову стабільність і просту конструкцію.Тип — двоколісний; виробник — Scale Sports; колір — чорний.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вес | 5 кг |
| Вид іграшки | Самокат |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Категория товара | Самокати |
| Количество колёс | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Материал | комбіновані матеріали, метал |
| Материал колёс | PU |
| Ножка для парковки | так |
| Производитель | SCALE SPORTS |
| Размер | 97х12х29 см |
| Розмір в упаковці | так |
| Розміри упаковки | 97х12х29 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 8 років |








