Код: 00000240279
Артикул: VT5010-30
Дошка-тренажер Vladi Toys "Розважальна" навчальна VT5010-30
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Малюємо, граємо та розважаємося разом із дошкою-тренажером!
Набір містить двосторонню дошку та багаторазовий маркер. З кожної сторони зображені цікаві завдання та ігри. Дитина може пограти з другом у хрестики-нулики або самостійно пройти через лабіринт та помалювати.
Можна зовсім не боятися помилок. Адже маркер легко витирається з поверхні дошки за допомогою спеціальної губки. До веселої гри можна повертатися безліч разів.
Набір тренує фантазію, логічне мислення, пам’ять та дрібну моторику.
Комплектація: двостороння дошка, маркер «Пиши-витирай».
Набір містить двосторонню дошку та багаторазовий маркер. З кожної сторони зображені цікаві завдання та ігри. Дитина може пограти з другом у хрестики-нулики або самостійно пройти через лабіринт та помалювати.
Можна зовсім не боятися помилок. Адже маркер легко витирається з поверхні дошки за допомогою спеціальної губки. До веселої гри можна повертатися безліч разів.
Набір тренує фантазію, логічне мислення, пам’ять та дрібну моторику.
Комплектація: двостороння дошка, маркер «Пиши-витирай».
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Дошка |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | доска, маркер |
| Комплектація | доска, маркер |
| Комплектація | доска, маркер |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 24х34х1 см |
| Розміри упаковки | 24х34х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Дошка |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |
| Возраст | від 3 років |








