Дитячий сачок 90 см butterfly net_Orange
- Наявність: 19
- Виробник: G Y
-
74 грн
Дитячий сачок 90 см
Призначений для дитячих ігор на природі та дослідницьких занять, цей сачок має довжину 90 см, що забезпечує оптимальний доступ до об'єктів у низькій або середній зоні. Підходить для прогулянок у парку, на дачі та під час навчальних спостережень за навколишнім середовищем.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Сачок |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 92 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 92 |
| Категория товара | Сачки, вітряки, повітряні змії |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 92х20х1 см |
| Розміри упаковки | 92х20х1 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Сачок |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |

















