Код: 89158
Артикул: RT-3317G
Дитячий намет-будиночок M 3317G з вікнами
- Наявність: 2
- Виробник: Iplay
-
1238 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Призначений намет для дівчаток від двох рочків. Чарівний Намет M 3317G будиночок має накидку, це вхід і вікна - сітки. Параметри вироби 105х105х125 сантиметрів. Складається дитячий намет в коробку. Будиночок виготовлений з міцного і якісного текстилю. Конструкцію можна легко скласти і розібрати за допомогою каркаса.
| Характеристики | |
| Вік | Від 2-х років |
| Вікова група | Від 2 років |
| Вага товару | 1 |
| Висота | 1250.0 мм |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Габарити: довжина | 43 |
| Габарити: ширина | 43 |
| Довжина | 1050.0 мм |
| Колір | рожевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Розміщення | В приміщенні |
| Стан | нове |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Намет |
| Ширина | 1050.0 мм |









