Дитячий надувний басейн Веселі кільця 57412 114-26 см
- Наявність: 29
- Виробник: Intex
-
455 грн
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Об'єм, л | 173 |
| Характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид | Басейн |
| Висота | 25.0 см |
| Габарити: висота | 23 |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Діаметр | 114.0 см |
| Колір | Різнобарвний |
| Стан | нове |
| Стать | Унісекс |
| Форма | кругла |








