Дитячий набір Математика 2 114/20
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
368 грн
Купити Набір Математика 2 можна на сайті інтернет-магазину дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши за телефоном, також можна замовити зворотний дзвінок. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 750 |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категория товара | Навчання |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 37х37х5 см |
| Розміри упаковки | 37х37х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Набір |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 37 |
| Ширина в упаковці (см) | 37 |
| Возраст | від 3 років |

















