Дитячий металевий велосипед з багажником та сумкою 740403
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
2560 грн
Характеристики:
Міцна металева рама
Ергономічний дизайн
Кермо з можливістю регулювання за висотою
Кермове керування з обмеженням повороту на 30 градусів для безпечного проходження поворотів
Є кільце безпеки
Зручне розширене сидіння з можливістю регулювання
Ремінь безпеки для додаткової захисту
Можливість блокування коліс і керма
Багажник нахиляється
Накладки для ніг, регульовані
Колір: малиновий
Розмір: 68 х 52 х 52 см.
Розмір упаковки: 43 х 24 х 58.5 см.
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.5 |
| Вага, г | 5500 |
| Вес | 5,5 кг |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Высота | 52 см; 101 см з батьківською ручкою |
| Глибина в упаковці (см) | 43 |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 3 |
| Материал | метал, пластик, текстиль |
| Производитель | Інші |
| Размер | 43х60х25 см |
| Родительская ручка | так |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велосипед |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 5.5 |
| Ширина в упаковці (см) | 60 |
| Возраст | від 12 місяців |

















