Код: 00000170722
Артикул: 14354
Дитячий конструктор "Годинник" CUBIKA з дерева 14354
- Наявність: 4
- Виробник: CUBIKA
-
329 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий конструктор "Годинник" CUBIKA з дерева 14354 товар поєднує високу якість, стильний дизайн та надійність. Виготовлений з використанням сучасних матеріалів, він забезпечує тривалу експлуатацію та максимальний комфорт. Дитячий конструктор "Годинник" CUBIKA з дерева 14354 стане чудовим вибором для подарунка або для власного використання.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 5,5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5,5 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | Деревина |
| Материал | Деревина |
| Производитель | CUBIKA |
| Размер | 5,5х18,5х15 см |
| Розміри упаковки | 5,5х18,5х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 18,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 18,5 |
| Возраст | від 3 років |
















