Код: 00000019670
Артикул: 1-072
Дитячий конструктор 1-072
- Наявність: 0
- Виробник: MASTERPLAY
-
335 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий конструктор
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 41 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 41 |
| Кількість деталей | 36 |
| Кількість деталей (шт.) | 36 |
| Кількість предметів в наборі | 36 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | MASTERPLAY |
| Размер | 41х30х7 см |
| Розміри упаковки | 41х30х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |










